261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 1 990 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Plovoucí digitální teploměr

Plovoucí digitální teploměr

Plouvoucí teploměr pro měření teploty vody.

Datum: 4.3.2014 20:51 Odpovědi: 26

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Michal Datum:24.8.2022 11:06

Chyba přenosu teploty

Dobrý den, před týdnem jsem si zakoupil váš teploměr a od začátku se u něj potýkám s problémem, že mi přijímač nezobrazuje teplotu vody. Lépe řečeno, po vložení baterií do vysílače, probíhá přenos teploty do přijímače OK po dobu cca 1 hodiny. Pak se na displeji zobrazí -.- a do opětovného vyjmutí baterií ve vysílači tento problém přetrvává. Na displeji teploměru se teplota zobrazuje korektně bez jakýchkoliv přerušení. Baterie jsou u obou zařízení nové. Přenosová vzdálenost 20m ve volném prostoru. Poradíte mi co s tím?

Autor:Shop Marimex.cz Datum:24.8.2022 11:12

Re: Chyba přenosu teploty

Dobrý den, pokud teploměr měří špatně, doporučujeme ho zaslat k reklamaci. Více informací najdete https://www.marimex.cz/zakaznicke-centrum-reklamace/

Autor:Stanislav Vranešic Datum:1.7.2022 14:26

Teploměr digitální

Dobry den. Nový teploměr mi ukazuje jenom hodnotu - 50C. Nebo 188 C.

Autor:Shop Marimex.cz Datum:1.7.2022 15:14

Re: Teploměr digitální

Dobrý den, v tom případě je teploměr vadný a doporučujeme ho reklamovat. Děkujeme.

Autor:Banszel Jaroslav Datum:5.11.2020 10:39

Tlačítko ON

Dobrý den, v předešlém dotazu s názvem funkce teploměru odpovídáte, že po zmačknutí tlačítka ON ukazuje teploměr 3min.
Já jsem na teploměru ani v manuálu žádné tlačítko ON nenašel.
Děkuji za vysvětlení.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:5.11.2020 12:16

Re: Tlačítko ON

Dobrý den, dotaz je staršího data. Teploměr se v průběhu doby vyvíjí a inovuje, proto na současném modelu tlačítko "On" není.

Autor:Radim Hudec Datum:18.10.2020 19:06

Měření nízké teploty

Dobrý den, dokáže tento teploměř přesně změřit teplotu vody v rozsahu nula až cca 7°C?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:19.10.2020 08:11

Re: Měření nízké teploty

Dobrý den, ano teploměr tuto teplotu změřit dovede.

Autor:Radka Datum:17.8.2020 16:32

Vypnuti

Dobrý den, prosím o informaci jakým způsobem se teploměr vypíná-chybí tlačítko on/of. Vložili jsme do něj tuzkovou baterií a neustále ukazuje teplotu, tak se bojíme, že budeme stále kupovat baterie. Také prosím o info, proč se musí ta tuzkova baterie vkládat, když teploměr má solární panel. Děkuji Radka
Autor:Shop Marimex.cz Datum:31.8.2020 11:58

Re: Vypnuti

Digitální teploměr nemá tlačítko ON/OFF, protože každé takové tlačítko znamená další možné místo, které časem může ztratit voděodolnost
a může dojít k zatékání vody.

Baterie slouží k tomu, aby bylo možné teploměr používat i za šera nebo když je zataženo a intenzita slunečního svitu není dostatečná, aby napájela teploměr
skrze solární panel. Pokud tedy zákazník za těchto podmínek nebude chtít teploměr používat, nemusí baterie měnit za nové. Přesto ovšem doporučujeme baterie
do teploměru vložit – slouží totiž i jako balast a pomáhají udržovat správné vyvážení teploměru.
Autor:Radka Datum:17.5.2020 16:37

Teplota vody

Dobrý den, když na teploměr svítí slunce, ukazuje vyšší teplotu vody než ve skutečnosti teplota vody v bazénu je.... lze tomu nějak zabránit? Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:18.5.2020 11:15

Re: Teplota vody

Dobrý den, jako u každého teploměru, i u tohoto musí být měření prováděné ve stínu. Plast vodí teplo a může ohřívat sondu, která je ponořená ve vodě. Doporučujeme tedy umístit teploměr do stínu.

Autor:ZW Datum:11.1.2018 08:30

kalibrace

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je k teploměru dodáván kalibrační protokol. Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:11.1.2018 08:59

Re: kalibrace

Dobrý den, kalibrační protokol k teploměru dodávaný není.
Autor:Lukáš Pažitný Datum:21.7.2016 19:42

Do jaké hloubky je schopen tu vodu změřit

Dobrý den,mám dotaz do jaké hloubky jde tento teploměr schopen změřit teplotu vody v bazénech.
Autor:Jiří Laburda Datum:22.7.2016 08:20

Re: Do jaké hloubky je schopen tu vodu změřit

Dobrý den, teploměr měří vodu v místě ponoření - tzn. u hladiny.
Autor:Michal Datum:24.6.2016 20:24

Vodotěsnost a chybné měření

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je teploměr vodotěsný protože se nám stalo že pod fólií nad displejem je voda a neustále se teploměr rosí. Dále by mě zajímalo jestli mu nevadí přímý sluneční svit protože když nanho svítí slunce ukazuje pak teploty kolem 30 až 40 stupni i když voda má 25 stupňů
Autor:Jiří Laburda Datum:27.6.2016 15:32

Re: Vodotěsnost a chybné měření

Dobrý den, teploměr je vodotěsný. V případě problémů můžete teploměr reklamovat, informace o reklamaci najdete zde: http://www.marimex.cz/zakaznicke-centrum/reklamace/
Autor:Pavla Rakušanová Datum:8.6.2016 07:28

Teploměr

Dobrý den, chci se zeptat, není uvedena velikost teploměru, jde nám o to, jestli nám nebude zajíždět do filtrace (skineru) v bazenu. Měli jsme ten obyčejný a ten nám stále zajížděl do skineru...Děkuji
Autor:Jiří Laburda Datum:8.6.2016 09:34

Re: Teploměr

Dobrý den, bohužel rozměry teploměru k dispouzici nemáme. Co se týče zajíždění, teploměr má "hrb" směrem dolů, takže by do skimmeru zajíždět neměl.
Autor:Jaroslav Bělohlávek Datum:17.5.2016 10:33

Porucha či špatná funkce

Dobrý den teploměr mi začala ukazovat teplotu 62 stupňů celsia. Co s tím?
Autor:Jiří Laburda Datum:17.5.2016 10:34

Re: Porucha či špatná funkce

Dobrý den, pokud bazénový teploměr nefunguje správně, můžete ho u naší firmy reklamovat.
Autor:Michal ADAM Datum:9.7.2015 20:15

funkce teplměru

Prosím vás o zdělení zda teploměr ukazuje teplotu když ma něj svítí slunce nebo se musí na zobrazení teploty zmačknout tlačítko.Děkuji.
Autor:Jiří Laburda Datum:10.7.2015 16:23

Re: funkce teplměru

Dobrý den, teploměr ukazuje teplotu vody 3 min. po stisknutí tlačítka "On"
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení